Доставка товарів інтернет - магазин Simpatyashka по Києву і всій Україні! Подивитися й купити одяг та товари для новонароджених немовлят в магазині Симпатяшка Київ, просп. Героїв Сталінграда, 8К8.
Графік роботи:

ПН-ПТ: 10:00-20:00
СБ-НД:  10:00-19:00

Замовляйте через сайт цілодобово

 

Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
0
Мій кошик

Дитячий одяг KID JOY Україна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дитячий одяг ТМ "KID JOY" завжди стильна, модна і комфортна.

Наш одяг порадує не тільки наших улюблених малюків, але їх батьків як своєю якістю, так і приємною ціною.
ТМ «KID JOY» - це відомий український бренд-виробник високоякісного одягу для новонароджених дітей і дітей молодшого віку.

Одним з найбільш головних конкурентних переваг продукції «KID JOY» є оптимальне поєднання надійності та відмінної якості при досить привабливою вартості.
Такими характеристиками одяг ТМ «KID JOY» володіє завдяки правильно розставлених пріоритетів, що досягається завдяки щоденній копіткій роботі колективу підприємства.
Якість тканини - ось один з найбільш пріоритетних і найголовніших факторів, від якого безпосередньо залежить якість майбутнього виробу. Створюючи одяг для зовсім маленьких дітей, яким властива підвищена чутливість до будь-яких подразників, компанія свідомо бере на себе глибоку відповідальність за здоров'я малюків. Тому, створюючи кожну окрему модель, ми використовуємо виключно натуральні і безпечні для здоров'я дитини тканини. Постачальниками матеріалів для фабрики є провідні закордонні виробники, продукція яких офіційно схвалена відповідними державними санітарно - гігієнічними інстанціями.

Дитячий одяг ТМ "KID JOY" завжди стильна, модна і комфортна. Наш одяг порадує не тільки наших улюблених малюків, але їх батьків як своєю якістю, так і приємною ціною. ТМ «KID JOY» - це відомий український бренд-виробник високоякісного одягу для новонароджених дітей і дітей молодшого віку. Одним з найбільш головних конкурентних переваг продукції «KID JOY» є оптимальне поєднання надійності та відмінної якості при досить привабливою вартості.

Розгорнути
Вгору