Доставка товарів інтернет - магазин Simpatyashka по Києву і всій Україні! Подивитися й купити товари для новонароджених немовлят в магазині Симпатяшка Київ, просп. Героїв Сталінграда, 8К8.
Графік роботи:

ПН-ПТ: 10:00-20:00
СБ-НД:  10:00-19:00

Замовляйте через сайт цілодобово

 

Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
0
Мій кошик

М'які іграшки КРОКОДИЛИ

М'які іграшки - це відмінний подарунок на всі випадки життя. М'якій іграшці буде рада та юна дівчина, і доросла жінка, ну і звичайно ж - маленька дитина. Для дорослих м'яка іграшка - це спосіб отвелечься, згадати дитинство, помріяти. 
Для дітей м'які іграшки сприяють розвитку пізнавальних і мовленнєвих здібностей, формування основ сюжетної гри. М'які іграшки сприяють формуванню нових навичок у дитини: малюк розвиває тактильні відчуття, отримує перше уявлення про форми і поверхні предмета.Деякі м'які іграшки настільки схожі на справжніх звіряток, що їх легко можна прийняти за живих. І тільки взявши їх у руки, Ви із здивуванням побачите, що це - м'яка іграшка. Це просто знахідка для батьків, чий малюк просить завести кішечку або собачку, або навіть слона з довколишнього зоопарку. Такий вихованець стане справжнім улюбленцем і другом Вашого малюка. Або ж у Вашої дитини з'явиться зменшена копія вподобаної тварини із зоопарку у вигляді м'якої іграшки. Ці м'які іграшки здатні доставити радість і дітям, і дорослим. Ще одною корисною якістю м'якої іграшки є відкритість для будь-яких перетворень і настроїв, безпорадність, стимулююча турботу і допомогу дитини. У цьому випадку м'яка іграшка може стати найулюбленішою у дитини, іграшкою-другом, об'єктом турботи і партнером по спілкуванню.

Вгору