Балдахін для новонароджених - це спеціальний навіс над дитячим ліжечком дозволяє прикрити новонародженого малюка під час сну від пилу, комах, від яскравого світла або цікавих глаз. Основная функція балдахіна забезпечити почуття захищеності і спокійний сон новонародженого малюка.

Різноманітність моделей і забарвлень балдахінів допоможе також допоможе Вам створити неповторний казковий інтер'єр в дитячій комнате. Балдахіни виготовляються з прозорою або напівпрозорої тканини, такий як вуаль або тюлева сеточка. Существуют моделі балдахінів зі вставками з тканини (бавовняна тканина різних кольорів), їх набувають якщо необхідно прикрити малюка від яскравого света.Балдахіни можуть бути прикрашені зверху тканинними оборочками, бантиками, мереживом і різними підвісними виробами ручної роботи, від цього і залежить ціна БАЛД хіна для дитячого ліжечка.

Виробники дитячого постільної білизни випускаю балдахіни різної ширини в залежності від потреби:

розмір 3 метра: балдахіни прикривають не весь периметр ліжечка і тому менш поширені (наприклад є кілька моделей у нас тм Руно).

розмір 4-4,5 метра: балдахіни є найбільш поширеними тому закривають всю ліжечко по периметру (стандартний розмір ліжка 120х60 см соотвественно периметр 360 см) .Ізготавліваются з вуалі або «сіточки», прикрашаються атласом, мереживом, бантиками, кольоровими оборками або елегантними ексклюзивними виробами ручної роботи (наприклад тм Екобебі).

розмір 5-5,5 метра: балдахіни підходять для ліжечок стандартного і нестандартного розміру (тобто більш ніж 120х60 см), виготовляються найчастіше з тюлевого полотна «сіточка» і буваю зі вставками з хб тканини, зверху балдахіни прикрашені кольоровою обручку, бантиком, мереживом і т.д.
 
Стандартна висота балдахіна для ліжечка в основному 1,5 метра розраховується виробниками на максимальну висоту універсального тримача для балдахіна + висота бортиків стандартних ліжечок. Однак за допомогою пересувних кріплень на тримачі Ви можете на свій розсуд регулювати висоту установки балдахіна, так що б було зручно нахилятися до малюка.

Перед покупкою балдахіна для ліжечка подумайте якого розміру Вам потрібен балдахін, яке забарвлення і дизайн Вам подобається, враховуйте периметр ліжечка, щоб зрозуміти чи зможете ви прикрити її повністю, подивіться чи є у Вас універсальний тримач (опора) для балдахіна або зателефонуйте порадьтеся з нашими консультантами , які зможуть підібрати і замовити балдахін на Ваш смак та потребностям. Наші виробники дитячої постільної білизни можуть виконати всілякі варіанти забарвлень і моделей балдахінів з наявних н а проізводстве. На нашому сайті Ви можете вибрати потрібний Вам балдахін навіть в каталозі повних постільних комплектів (посилання на каталог нижче) і ми замовимо його для Вас у виробника.

Як одягнути балдахін на тримач?

Універсальний тримач для балдахіна складається з двох металевих трубочок, вставляють одна в іншу і овального металевого прута з двома кінцями, на який безпосередньо і одягається сам балдахін. Металеві частини держателя або опори для балдахіна покриті безпечної емаллю білого цвета. После просунення прутика в куліску балдахіна, два вільних кінця прутика вставляєте в спеціальні отвори на металевій трубке. Перш, ніж одягати балдахін подивіться уважно на його конструкцію, потрібно щоб вільні зовнішні края балдахіна виявилися на овальному півколі, а не на вигнутих краях прутіка. Заднюю цільну частина балдахіна помістіть за металеву трубку, після чого вставляйте кінці прутика в отвори. Такім чином тримають ль виявиться всередині самого балдахіна. За допомогою пересувних універсальних кріплень-краників, як говорилося раніше, Ви зможете прикріпити балдахін до ліжечка в будь-якому місці і на бажаній висоті.

Каталог балдахінів

Універсальний тримач для балдахіна

Каталог постільних комплектів для новонароджених

Деякі моделі балдахінів:
Балдахін вуалево з атласною обробкою і бантиком:

Балдахін вуалево з атласною обробкою і бантиком:

Балдахін сіточка з мереживом Мишка на місяці 3 метра:

Балдахін сіточка з мереживом Мишка на місяці 3 метра:

Балдахін вуалево з оборками та аплікацією:

Балдахін вуалево з оборками та аплікацією:

Балдахін з тканевими вставками 5,5 метрів:

Балдахін з тканевими вставками 5,5 метрів:

Балдахін з вуалі з 4 частин:

Балдахін з вуалі з 4 частин:

Балдахін з підвісками ручної роботи:

Балдахін з підвісками ручної роботи Яблучко

Балдахін з підвісками ручної роботи Восторг:

Балдахін з підвісками ручної роботи Восторг:

Балдахін сіточка з кольоровим воланом 5 метрів:

Балдахін сіточка з кольоровим воланом 5 метрів:

 

Універсальний тримач (опора) для балдахіна:

Універсальний тримач (опора) для балдахіна:

 

Автор статті Павличенко Наталя.